waga kuchenna
Zapraszamy Państwa do współpracy, oferujemy wysokiej jakości produkty, terminowe dostawy oraz konkurencyjne ceny.
Kontakt z nami: tel.: +48 12 263 73 27, tel.kom. +48 793 930 812, e-mail: biuro@e-promo.com.pl

Wagi Tanita to gwarancja wysokiej jakości i staranności wykonania. Ergonomiczne kształty, niewielki ciażar własny wagi, estetyczne wykonanie, dbałość o najdrobniejsze szczegóły wykończenia, to wszystko sprawia że wagi Tanita cieszą się Państwa dużym zainteresowaniem. Niewielkie gabaryty wagi kuchennej oraz prosta forma sprawiają iż nie tylko elegancko prezentuje się we wnętrzach, ale także jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości i przechowywaniu. Wysoka estetyka i nowoczesny design wag sprawia, że są także świetnym pomysłem na luksusowy prezent.

Aby zapewnić Państwu komfort wyboru wagi, poniżej prezentujemy szczegółowe zdjęcia wagi kuchennej.

Waga kuchenna TANITA KD–404

Waga kuchenna TANITA KD-404 - Wyjątkowy design wagi kuchennej sprawia iż idealnie pasuje do eleganckich nowoczesnych pomieszczeń kuchennych. Zadowoli tych którzy preferują prostą, klasyczną formę, a wysokiej jakości materiały z których jest wykonana, gwarantują długie użytkowanie.Prosta w obsłudze waga kuchenna o

Waga kuchenna TANITA KD-404 - Waga zasilana jest poprzez jedną baterię CR2032, dostarczaną w komplecie z wagą. Przez wzgląd na oszczędność baterii waga posiada wbudowaną funkcję automatycznie wyłączającą wagę po 10 min nie używania. Również by efektywnie oszczędzać baterię waga nie ma wbudowanego zegara, który świecąc cały czas powoduje bardzo szybkie jej rozładowanie. Dodatkowo przycisk off umożliwia w każdym momencie wyłączenie wagi.

Waga kuchenna TANITA KD-404 - Waga kuchenna TANITA KD-404 - Czytelny wyświetlacz, wysokość cyfr 15mm. Pomost wykonany z hartowanego szkła odpornego na uszkodzenia i łatwego do czyszczenia. Waga posiada wbudowaną funkcję TARA, umożliwiającą odjęcie ciężaru pojemnika w którym ważone są produkty.

Waga kuchenna TANITA KD-404 - Płaski pomost wagi sprawia iż można ważyć potrzebne do przygotowania posiłków składniki w dowolnym pojemniku w zależności od potrzeby. Tak więc w małej miseczce przyprawy, w większej misce wszystkie sypkie produkty potrzebne do ciasta, dosypując je kolejno, czy też porcjując ciasto, odkrojone kawałki bezpośrednio na blacie wagi.

Waga kuchenna TANITA KD-404 - Płaska, prosta konstrukcja wagi kuchennej sprawia iż jest łatwa do przechowania, choćby w tak popularnych często stosowanych w nowoczesnych kuchniach szufladach. Estetycznie wykonana w najdrobniejszym detalu.

Waga kuchenna TANITA KD-404 - Skuteczny sposób na precyzyjne odmierzenie składników receptury, można oczywiście na oko, ryzykując pełną klapę, można zapamiętać że jedna łyżka stołowa to: 8g płatków owsianych, 15g masła, 12g cukru pudru lub 15 g oleju – a można prościej i przyjemniej odważyć precyzyjnie i zawsze tak samo potrzebną ilość składników na wadze kuchennej.

Waga kuchenna TANITA KD-404 - Waga kuchenna TANITA KD-404 - Wyjątkowa elektroniczna waga kuchenna, charakteryzująca się elegancką prostą stylistyką oraz wysokiej jakości wykonaniem. Niezbędna podczas pieczenia gdzie o jakości wypieku często decyduje skrupulatność w odmierzeniu każdego ze składników receptury.Niewielkie gabaryty wagi oraz prosta forma sprawiają iż nie tylko elegancko prezentuje się we wnętrzach, ale także jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości i przechowywaniu.

waga kuchenna Tanita KD-404
Do góry

Copyright © 2009 e-promo. Wszystkie prawa zastrzeżone.