Zapraszamy Państwa do współpracy, oferujemy wysokiej jakości produkty, terminowe dostawy oraz konkurencyjne ceny.
Kontakt z nami: tel.: +48 12 263 73 27, tel.kom. +48 793 930 812, e-mail: biuro@e-promo.com.pl

Sprawy dotyczące żywienia są ważne
i ludzie wiedzą o tym od dawna.

„Z potraw, które się jada powstają wszystkie choroby ludzkie” głosił Herodot dwa i pół tysiąca lat temu.

Obfitość dzisiejszych diet i sposobów żywienia, mniej lub bardziej cudownych może oszołomić. Prawie każdą przypadłość można wyleczyć właściwym odżywianiem się, a na pewno wielu chorób da się uniknąć odżywiając się właściwie.

Nie, nie damy Państwu cudownej recepty, czarodziejskiej różdżki ani tajemnego klucza do diety – cud. Damy narzędzie i trochę informacji. Jeśli Państwo tutaj trafili, to znaczy, że szukacie takiego narzędzia i takich informacji.

Narzędziem jest monitor składu ciała, czyli waga, która dodatkowo pokazuje zawartość wody, tłuszczu i mięśni w naszym ciele. Niektóre modele pokazują też coś więcej – najistotniejszy dla naszego zdrowia wskaźnik tkanki tłuszczowej wisceralnej czy wiek metaboliczny. Dzięki analizatorowi masy choć w części będziecie Państwo mogli kontrolować wpływ diet czy ćwiczeń na swój organizm.

Zamieszczamy też uwagi, artykuły i informacje pomocne w prawidłowym odżywianiu się, wskazania dietetyków stojących za firmą Tanita, producentem zarówno domowych monitorów składu ciała jak i analizatorów dla profesjonalistów. Informacje, które mogą pomóc i narzędzie, które pozwoli sprawdzać czy jesteśmy na dobrej drodze.

Dla coraz większej grupy ludzi z nadwagą, którzy chcą coś zmienić, monitor składu ciała jest narzędziem potrzebnym podwójnie – po pierwsze ze względu na informacje, które dzięki niemu można uzyskać, a po drugie dzięki motywacyjnej funkcji tych informacji. Jeśli wytyczymy sobie cel i rozpoczniemy działania lepiej jest wiedzieć czy jesteśmy na dobrej drodze, to pomaga wytrwać.

Wasze zdrowie jest w Waszych rękach. Warto swojemu zdrowiu poświęcić trochę czasu, warto o nie dbać, bo życie jest piękne, ale życie w zdrowiu jeszcze piękniejsze.

Jak uzyskać porównywalne
wyniki ważenia

Jeżeli chcesz mieć zawsze prawidłowe odczyty składu ciała, musisz przestrzegać kilku zasad warunkujących wiarygodne, powtarzalne wyniki pomiaru
– w niniejszym artykule zwracamy uwagę na kilka istotnych aspektów o których powinieneś pamiętać ...

więcej ››

Kilka uwag o łapaniu formy, zdrowym odchudzaniu i kontroli stanu zdrowia

To co jemy wpływa na nasze zdrowie - banał !
To ile się ruszamy wpływa na nasze zdrowie - kolejny banał.
Odpowiednie nawodnienie organizmu, właściwe proporcje wody, mięśni i tłuszczu ...

więcej ››

METERIAŁY DO POBRANIA

Zdrowy Styl Życia – Katalog

Wyznajemy prostą filozofię. Trzeba wykonać trzy kroki by podnieść poziom świadomości swojego ciała, każdy krok dobrze wpłynie na Twoje zdrowie ...

pobierz ››

Interpretacja wyników ważenia – Poradnik

Prosty poradnik opisujący wszystkie funkcje analizatora składu ciała oraz ich interpretację ...

pobierz ››

Karta pomiarów

Na karcie, możesz zapisywać wyniki odczytów, co ułatwi kontrolę zmian składu Twojego ciała ...

pobierz ››

Do góry

Copyright © 2009 e-promo. Wszystkie prawa zastrzeżone.